O nas

Doświadczenie zawodowe

Od wielu lat prowadzi swoja własną autorską Pracownię Architektury Krajobrazu. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie projektowe oraz wykonawcze- stale współpracuje z kilkoma firmami wykonawczymi realizującymi jej projekty w terenie.

Autorka wielu projektów, zarówno zieleni publicznej (Projekt SOSW w Szymanowie, Skwer im. Piłsudskiego w Ciechanowie, Rozbudowa I Nadbudowa Budynku Starostwa Powiatowego w Płońsku, Projekt zagospodarowania terenu wokół SP w Sońsku, McDonald w Ciechanowie, Państwowa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie, Skwer w Regiminie); twórca projektów zieleni zabytkowej- Park w Sokołówku, Park w Karwaczu, zieleni osiedlowej oraz setki ogrodów prywatnych na terenie całej Polski. 

Założycielem firmy jest mgr inż. architekt krajobrazu Anna Zbrzezna – absolwentka Architektury Krajobrazu SGGW –rok 1992 oraz Inspektor Nadzoru NOT z wieloletnim stażem, miłością do roślin, przyrody i zaangażowaniem w kreowaniu przestrzeni wokół nas.

Autorka artykułów o tematyce ogrodów w czasopiśmie Magnolia i Działkowiec.

Każdy projekt i realizacja jest traktowana przeze nią wyjątkowo i indywidualnie. Nie chce popadać w rutynę, dlatego ciągle poszukuje nowych inspiracji, szkoli się, poznaje nowości i trendy (niejednokrotnie była na największej wystawie ogrodniczej w Londynie- Chelsea Flower Show) między innymi poprzez liczne podróże, podczas których obserwuje i poznaje wciąż nowe, różnorodne formy krajobrazu.

Profesjonalizm i własne zaangażowanie , a także potwierdzone kwalifikacje powodują, że stara się zawsze pracować na najwyższym poziomie.

Ponadto współpracuje z fantastycznymi ludźmi, dzięki którym razem tworzy piękne ogrody. Wszystko odbywa się przy ścisłej współpracy z wykonawcami, pod jej nadzorem i przy wymianie doświadczeń.

Hobby: malarstwo i sztuka (w wolnym czasie maluje, głównie w technice akrylowej na płótnie), książki i wędrówki górskie, a także jazda na nartach.

Od 1995 roku także nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Architektury Krajobrazu w ZS CKR im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie.

Oprócz tytułu architekta krajobrazu, posiada także tytuł magistra filologii angielskiej o specjalności tłumaczeniowej, co niejednokrotnie wykorzystuje w podróżowaniu w poszukiwaniu ciekawych inspiracji.